Inwałd Park

Inwałd Park to kompleks pięciu parków tematycznych, które oferują wyjątkową zabawę i moc niespodzianek.

  Na gości czeka wizyta w Parku Miniatur, Warowni Inwałd, Dinolandii, Ogrodzie Jana Pawła II oraz możliwość skorzystania z atrakcji znajdujących się w poszczególnych parkach, a jest ich ponad 70! W pobliży znajduje się Mini Zoo Kucyk do którego można dojechać ciuchcią.

Inwałd Park

  Wizyta w każdym z parków to gwarancja niezwykłych wrażeń. Te wszystkie atrakcje czekają w Inwałdzie, malowniczej miejscowości leżącej przy drodze krajowej nr 52, na trasie Kraków – Cieszyn. Miejsce polecamy szczególnie osobom kochającym przepiękne górskie widoki, które można podziwiać w czasie wizyty w parkach. A jeśli chcesz zostać dłużej, zachęcamy do skorzystania z oferty noclegowej w Park Hotel Łysoń & SPA.

  Inwałd Park – w jego skład wchodzi pięć niepowtarzalnych obiektów: Park Miniatur – tylko w tym miejscu możesz odwiedzić w ciągu jednego dnia wszystkie siedem kontynentów świata. Wieża Eiffla, Wenecja, Sfinks, Plac świętego Piotra, Stadion Narodowy w Warszawie – to tylko namiastka eksponatów, jakie możesz zobaczyć w Parku. Na wytrwałych podróżników czeka jeszcze  lunapark, w którym koło młyńskie zaprasza do obejrzenia miniaturowych budowli z lotu ptaka. Warownia Średniowieczna – średniowiecze kojarzy Ci się z nudą? Najwyższy czas to zmienić! Tylko tutaj – w klimatycznych wnętrzach Warowni otoczonej średniowieczną osadą – możesz przenieść się w czasie do najbardziej tajemniczych wieków. A nawet spotkać najbardziej tajemnicze stwory – Smoki! Dinolandia – stanąć oko w oko z największym drapieżnikiem dinozaurem świata? Dlaczego nie?! W Parku Dinozaurów czeka na Was ponad 50 różnej wielkości eksponatów. I tutaj nie zabraknie atrakcji dla aktywnych – gra w mini golfa, bule, trampoliny, park linowy i wiele, wiele innych. Ogród Jana Pawła II – najbardziej kwieciste miejsce na mapie Inwałdu. Setki drzew, krzewów i pięknych kwiatów tworzą niepowtarzalny obraz – portret papieża Polaka w otoczeniu bazyliki z Wadowic i Watykanu. Wędrówka alejkami pośród kwiatowego portretu stwarza okazję do poznania życia i osobowości wyjątkowego Polaka. Wycieczka Ciuchcią do Mini Zoo „Kucyk” – wyjątkowa podróż kolorową ciuchcią w połączeniu ze zwiedzaniem Mini Zoo to frajda dla osób w każdym wieku. W Zoo spotkać możesz ponad 40 różnych gatunków zwierząt, nawet tych niespotykanych na co dzień w naszej strefie klimatycznej. Zapraszamy na niekończące się emocje i świetną zabawę! Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w malowniczej krainie – nie wahaj się!

 

Pomocne informacje na: www.parkminiatur.com